Szczęśliwy grajek uliczny

Dziękuję Wam wspaniali Nieznajomi za tę bliskość i energię, której mogliśmy doświadczyć podczas koncertu Mundinova „do kapelusza” w Lublinie 🙂 To doświadczenie grania na ulicy, gdy byliśmy tak blisko siebie, a nasza muzyka spotkała się z zaskoczonym pozytywnie odbiorcą, na zawsze pozostanie w mojej pamięci i w sercu.

Druga płyta Mundinova

Przygotowania do wydania drugiego albumu wielkimi krokami przybliżają mnie do spełnienia kolejnego marzenia, ale także do ważnego wydarzenia w moim życiu. Ważnego nie tylko w kontekście muzycznym, ale przede wszystkim osobistym. Płyta ta jest bowiem niezwykle cennym dla mnie zapisem wydarzeń i przemyśleń z ostatniego roku, którymi wspólnie z moimi przyjaciółmi z zespołu postanowiliśmy się podzielić. Dotykamy tu tematyki związanej z wolnością, troską, a nawet ze śmiercią, gdzie czas znaczy więcej i waży więcej, a „kryształowa kula kręci się i kręci” /D.Kołodziej/.

Jeśli zechciałabyś/zechciałbyś wesprzeć mnie finansowo w wydaniu tego albumu, możesz to zrobić tutaj: https://zrzutka.pl/3cvcdw

Za wszelkie wsparcie z góry bardzo dziękuję.

Koncert w Radiu

Z radością dzielę się informacją o najbliższym koncercie z Mundinova!

16 kwietnia o godz.19.00 zagramy koncert prosto ze Studia im. Budki Suflera w Lublinie.

Bądźcie z nami przed odbiornikami lub on-line:)